Kāpēc tieši superēdiens

un kā tas viss sākās?

Dailys Spoon projekta ideja sāka attīstīties kad sāku studēt. Man pietika ar nesabalansētu uzturu pirmajā kursā, kura dēļ sāku just enerģijas trūkumu, pamanīju, ka mainās mana ķermeņa līnijas un sagaidīju jautājumus, kādēļ izskatos nogurusi. Sāku daudz lasīt un meklēt problēmas risinājumu, taču dēļ milzīgā informācijas daudzuma nācās piedzīvot neveiksmīgus eksperimentus.

Detoksikācijas tējas un skapītī stāvošas chia sēklas neatnesa vēlamos rezultātus. Tā kā neredzēju ātrus rezultātus, meklēju citus “brīnumlīdzekļus”, taču šajā procesā labus ieradumus izveidot man neizdevās.
Sāku uz informāciju skatīties kritiskāk un būt iecietīgāka pret sevi. Svarīgākais solis bija pārliecināties, ka mans uzturs ir pilnvērtīgs. Es nopirku kaudzi ar IKEA burciņām un tās piepildīju ar sēklām, dažādiem superēdiena pulverīšiem, un sāku aizrauties ar jaunām receptēm.
Āda kļuva starojošāka, dienas bija pilnas ar enerģiju un samazinājās saldumu kāre, kā rezultātā kļuva vieglāk regulēt svaru. Tas kļuva par pierādījumu, ka vēlamos rezultātus var atnest arī tējkarotes lieluma izmaiņas mūsu ikdienā.
Skatoties uz pārdošanā esošajiem risinājumiem, kuri sola ātrus rezultātus vai aizdomīgu iedarbību, vēlējos redzēt tādu produktu, kurš sakoncentrētos tieši uz lietotāja vēlamo rezultātu un būtu patiess, dēļ tā ietekmes un rezultāta mūsu organismam. Tā dzima Daily Spoon.

Radvilė, Daily Spoon līdzdibinātāja

Ziņa no Daily Spoon uztura speciālistes

Daily Spoon maisījumi tika radīti no rūpīgi atlasītām sastāvdaļām, kuru iedarbība ir zinātniski pierādīta. Tādēļ šie maisījumi palīdzēs bagātināt jūsu uzturu un sasniegt vēlamo iedarbību – vai tā būtu ādas, zarnu trakta veselība, vai enerģijas trūkuma samazināšana.

Koncentrējoties uz vienu mērķi, mēs varam vieglākā veidā bagātināt organismu ar nepieciešamajām vielām. Ir svarīgi atcerēties, ka uztura rezultāti ir atkarīgi no pastāvīguma, tāpēc maisījumus ir viegli iekļaut ikdienas uzturā un tie kļūs par rutīnas sastāvdaļu.

Tautvilė Šliažaitė, Naturopātiskā uztura speciāliste

 @dailyspoon.stories

Grozs
Jūsu grozs ir tukšs.