Kāpēc tieši superpārtika

un kā šis viss sākās?

Daily Spoon projekts uzsāka attīstību pēc studiju uzsākšanas. Pietika ar pirmā kursa nesabalansēto uzturu, lai sajustu enerģijas trūkumu, pamanītu mainīgās figūras līnijas un saņemtu jautājumus par to, kāpēc es izskatos nogurusi. Sāku lasīt un meklēt risinājumus, bet, ņemot vērā pieejamās informācijas pārbagātību, nonācu pie vairākiem neveiksmīgiem mēģinājumiem.

Detoksicējošās tējas un čia sēklas, kuras bija noslēpušās virtuves plauktā, pārsteidzoši nesniedza man vēlamos rezultātus. Neredzot sevī pārmaiņas, es meklēju citu “burvju tableti”, bet arī šādi man neizdevās rast risinājumu.
Es sāku kritiskāk skatīties uz pieejamo informāciju un būt iecietīgāka pret sevi. Vissvarīgākais solis bija nodrošināt, lai mans uzturs būtu visaptverošs. Šo es panācu, nopērkot lielu daudzumu IKEA burciņu un piepildot tās ar sēklām un dažādiem superpārtikas pulveriem, kā arī izgudrojot sev jaunas receptes.
Āda kļuva skaistāka, ikdiena – enerģijas pilnāka, samazinājās vēlme pēc cukura, kā rezultātā bija vieglāk regulēt svaru. Tas tikai apstiprināja, ka vēlamos rezultātus var sasniegt pat karotes lieluma izmaiņas mūsu ikdienā.
Aplūkojot tirgū piedāvātos, ātros un aizdomīgos skaistuma risinājumus, es vēlējos atrast produktu, kas koncentrētos uz klienta vēlmēm un būtu pilnībā atklāts par tā ieguvumiem. Tā dzima Daily Spoon.

Radvile, Daily Spoon līdzdibinātāja

Ziņa no Daily Spoon uztura speciālistes

Daily Spoon maisījumi ir izstrādāti, apvienojot rūpīgi atlasītas sastāvdaļas un pamatojoties uz zinātniskos pētījumos pierādītiem ieguvumiem cilvēka ķermenim. Tādēļ šie maisījumi ļaus bagātināt jūsu uzturu, lai sasniegtu vēlamo efektu – vai tas būtu ādas, zarnu veselība, vai enerģijas trūkuma mazināšana.

Koncentrējoties uz vienu mērķi, mēs varam vieglāk bagātināt ķermeni ar nepieciešamajām vielām. Jāatceras arī tas, ka sabalansēta uztura rezultāti slēpjas konsistencē, tāpēc maisījumi ir viegli iekļaujami ikdienas uzturā un tiem jākļūst par rituālu.

Tautvile Sliazaite, Naturopātiskā uztura speciāliste

 @dailyspoon.stories

Grozs
Jūsu grozs ir tukšs.