Kāpēc superpārtika

un kā viss sākās?

Daily Spoon projekts sāka attīstīties pēc studiju uzsākšanas. Pietika ar pirmā kursa nesabalansēto uzturu, lai sajustu enerģijas trūkumu, mainīgās figūras līnijas un saņemtu jautājumus par to, kāpēc es izskatos nogurusi. Sāku lasīt un meklēt risinājumus, bet, ņemot vērā pieejamās informācijas pārbagātību, nonācu arī pie neveiksmīgiem mēģinājumiem.

Detoksicējošās tējas un čia sēklas, kas droši glabājās plauktā – pārsteidzoši nedeva vēlamos rezultātus. Neredzot straujās pārmaiņas, es meklēju citu “burvju tableti”, bet šajā procesā man neizdevās attīstīt ieradumus.
Es sāku kritiskāk skatīties uz informāciju un būt sev pielaidīgāka. Vissvarīgākais solis bija nodrošināt, lai mans uzturs būtu visaptverošs. To darīju, nopērkot bezgalīgu daudzumu IKEA burciņu un piepildot tās ar sēklām, dažādiem superpārtikas pulveriem un izgudrojot jaunas receptes.
Āda kļuva skaistāka, ikdiena enerģijas pilnāka, samazinājās vēlme pēc cukura, kā rezultātā bija vieglāk regulēt svaru. Tas tikai apstiprināja, ka vēlamos rezultātus var sasniegt pat karotes lieluma izmaiņas mūsu ikdienā.
Aplūkojot tirgū piedāvātos, ātros vai neskaidros ieguvumu risinājumus, es vēlējos redzēt produktu, kas koncentrējas uz patērētāja vēlamo efektu un ir atklāts mūsu ķermeņa ieguvumiem. Tā dzima Daily Spoon.

Radvile, Daily Spoon līdzdibinātāja

Ziņa no Daily Spoon uztura speciālistes

Daily Spoon maisījumi ir izstrādāti, apvienojot rūpīgi atlasītas sastāvdaļas un pamatojoties uz zinātniskos pētījumos pierādītiem ieguvumiem cilvēka ķermenim. Tādēļ šie maisījumi ļaus bagātināt jūsu uzturu, lai sasniegtu vēlamo efektu – vai tas būtu ādas, zarnu veselība, vai enerģijas trūkuma mazināšana.

Koncentrējoties uz vienu mērķi, mēs varam vieglāk bagātināt ķermeni ar nepieciešamajām vielām. Jāatceras arī tas, ka uztura rezultāti slēpjas pastāvīgumā, tāpēc maisījumi ir viegli iekļaujami ikdienas uzturā un tiem jākļūst par tās rituālu.

Tautvile Sliazaite, Naturopātiskā uztura speciāliste

 @dailyspoon.stories

Grozs
Jūsu grozs ir tukšs.