Zarnu Traktam
Zarnu Traktam
€19.70
20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Zarnu Traktam

Augu izcelsmes superpārtikas sastāvdaļu maisījums mūsu zarnu trakta darbībai.

(7 klientu atsauksmes)

19.70

30 porcijas | 200 g iepakojums

Ir noliktavā

Par produktu
Šī maisījuma mērķis ir “barot” labās baktērijas mūsu zarnu traktā un samazināt iekaisuma procesus, izmantojot Omega 3, šķiedrvielas, antioksidantus un minerālvielas, kā, piemēram, kalcijs.
Maisījums iekrāsos jūsu kokteiļus bagātīgi zaļā krāsā un piešķirs vieglu kanēļa pēcgaršu, bet pats galvenais – katru dienu palutinās jūsu zarnu traktu.
Ieguvumi

Maisījums ir bagāts ar šķiedrvielām un kalciju, kas nodrošina normālu gremošanas sistēmas darbību. Spānijas salvijas sēklas bagātas ar Omega 3 un šķiedrvielām, kas baro mūsu zarnu trakta mikrobiotu. Liofilizētie topinambūti ir prebiotiku avots, kas arī baro mikrobiotu un tādejādi stiprina mūsu imunitāti.

Spirulīna un ceilonas kanēlis stiprina mūsu zarnu trakta darbību, bet ingvers palīdz to aktivizēt. Ceilonas kanēlis arī samazina vēlmi pēc cukura un uzkodām.

Kādus rezultātus varat sagaidīt?

Garantējam visaugstāko sastāvdaļu kvalitāti un naturopātiskā uztura speciālista zināšanas, radot šos produktus, taču mūsu mērķis ir būt atklātiem gan par iespējamiem maisījuma rezultātiem, gan par tā ierobežojumiem. Šī iemesla dēļ mēs uzsveram, ka maisījums ir papildu palīglīdzeklis, un, lai sasniegtu labākos rezultātus, ir svarīgi ņemt vērā visus faktorus, kas ietekmē mūsu zarnu traktu, kā, piemēram, uzturs, miegs un stress.

Sastāvs un uzturvērtība
Sastāvs: Spānijas salvijas (čia) sēklas, liofilizēts topinambūra pulveris, spinātu pulveris, ingvera pulveris, spirulīna, ceilonas kanēlis.

(Iepakots telpā, kur iespējamas riekstu un selerijas pēdas).

Uzturvērtības tabula

Kā lietot?
Maisījumam ir kanēļa un ingvera garša, bet dēļ spinātiem un spirulīnas tam ir nedaudz “zaļāka” piegarša, tāpēc iesakām to lietot ar augļu kokteiļiem vai vienkārši sajaucot ar lielu glāzi ūdens.

Ieteicams lietot 2 tējkarotes (6-8 g) dienā.

Lieliski saskan ar maisījumu
Skaistai Ādai

Lutina ādas mirdzumu no iekšpuses.

(9 klientu atsauksmes)

19.80

Ir noliktavā

Ietaupi izvēloties
Komplektu Balansam

Sastāv no maisījumiem Veselai Ādai, Imunitātei un Zarnu Trakta Veselībai.

(7 klientu atsauksmes)

58.70 52.83-10%

Ir noliktavā

+5000 laimīgu klientu

Atsauksmes

Ko citi klienti saka par mūsu produktiem?

7 reviews for Zarnu Traktam

 1. Kotryna

  has become an integral part of my daily routine, a kind of ritual and really a habit that makes me feel much “lighter”, I try to drink more water, and the need to snack has decreased significantly. Well, and anyway, the overall well-being of the body is better, which is why I think my emotional state is better. I am also very happy that after discovering your products, I also discovered an extremely interesting newsletter. Thank you for being and creating!

 2. Bernardas

  I can’t imagine a better name for this brand than Daily Spoon – because it really became a “daily” ritual for both me and my mom who had digestive problems. Drink every morning with lemon on an empty stomach for 30 min. before meals and super! Thanks for being!

 3. Ieva

  Became a breakfast tradition. I don’t know what miracles you do there, but my digestive system is organized, I feel more energetic, no longer so “bloated”. Maybe the time that passed after giving birth (now 8 months) also contributed, but the blend really helped to move the gut, I drink more water, and the weight started to decrease a bit.
  So thank you for your denied prejudice and quality product – I now recommend it to my friends and mom. Thank you! ❤️

 4. Rasa

  There were days that I was bothered with digestive problems, especially bloating. When I started using the blend for the gut, after a couple of days I felt relief, I even forgot the feeling of discomfort! A very effective product. I like to mix and drink with tomato juice the most! Saturated with a sharper taste, very easily heals and activates intestinal activity. I use it personally, so I can recommend it.

 5. Justina

  I’ve always had problems with bloating, using this blend has solved this problem! I tried not to take it for a couple of days and the problems started again. So, the conclusion is only one – the blend really works !!

 6. Aiste

  A gut blend has already become my favorite breakfast ritual! 🥰 Also, it serves extra vitamins when in the morning I occasionally lazy to cook. It’s only been two weeks since I use it, but I really feel less discomfort and bloating! 👏

 7. Jolanta

  You make special products. This blend helped me get my digestion completely in place on the third day after the leg surgery. I couldn’t imagine how but now, when I walk minimally, I am able to enjoy a normal digestion. Also, it takes just 2 minutes to make a nutritious breakfast cocktail. and does not require much effort 🙂

Add a review

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(7 klientu atsauksmes)
Easy to use
Viegli lietojams
Created by nutritionist
Uztura speciālista radīts
Only natural ingredients
Dabiskas sastāvdaļas
100% vegan
100% vegānisks
No added sugar
Bez pievienota cukura
No artificial additives
Bez mākslīgām piedevām
Gluten & Dairy Free
Nesatur lipekli un piena produktus

Kā lietot?

Maisījumam ir kanēļa un ingvera garša, bet dēļ spinātiem un spirulīnas tam ir nedaudz “zaļāka” piegarša, tāpēc iesakām to lietot ar augļu kokteiļiem vai vienkārši sajaucot ar lielu glāzi ūdens.

Ir noliktavā

-10%

Šo maisījumu atradīsiet komplektā Balansam
Pasūtot komplektu balansam, kas sastāv no maisījumiem Zarnu Traktam, Ādai un Imunitātei, saņemsiet 90 superpārtikas porcijas par 10% lētāk. Maisījumus var lietot kopā un kombinēt atbilstoši savām vajadzībām.

58.70 52.83-10%

Ir noliktavā

  Grozs
  Jūsu grozs ir tukšs.