20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Visaptverošais komplekts

Sastāv no maisījumiem Enerģijai, Skaistai Ādai, Imunitātei un Zarnu Traktam.

89.30 75.91-15%

110 porcijas

Ir noliktavā

Par produktu
Visaptverošā komplekta mērķis palutināt jūsu ādu un zarnu traktu no iekšpuses. Turklāt tas nodrošina enerģiju un palīdz stiprināt imunitāti garšīgā un dabiskā veidā.  
Sastāvs
Zarnu Traktam: Spānijas salvijas (čia) sēklas, liofilizēts topinambūra pulveris, spinātu pulveris, ingvera pulveris, spirulīna, ceilonas kanēlis.

Enerģijai: kaņepju sēklu olbaltumvielas, banānu pulveris, kakao pulveris, maka pulveris, ceilonas kanēlis.

Skaistai ādai: maltas linsēklas, liofilizēts ķirbju pulveris, ceilonas kanēlis, liofilizēts melleņu pulveris, kurkuma, liofilizēts brūkleņu pulveris, liofilizēts acerola pulveris..

Imunitātei: reiši sēņu pulveris, lukuma, ingvers, ceilonas kanēlis, kurkuma, melnie pipari.

(Iepakots telpā, kur iespējamas riekstu un selerijas daļiņas).

Kā lietot?

Maisījumiem ir dabisks sastāvs, un tajos nav koncentrētas sastāvdaļas, tāpēc tos var izmantot kopā. Mēs iesakām regulāri lietot Ādas Mirdzuma un Zarnu Trakta Labsajūtas maisījumus. Enerģijas maisījumu ieteicams lietot pirms/ pēc treniņa, kad trūkst enerģijas vai, ja vēlaties kaut ko saldu. Imūnsistēmas maisījumu iesakām dzert dažas reizes nedēļā.
 

Iesakām nepārsniegt 2.5 ēdamkarotes kopējā maisījumu daudzuma dienā.

+20000
laimīgu
klientu

Atsauksmes

“Uzsākot lietot maisījumu, jau pēc pāris nedēļām izsitumi uz sejas tiešām samazinājās”

Patiesībā man nekad nav bijušas lielas ādas problēmas, taču ir bijuši izsitumi gan uz sejas, gan plecu apvidū, bet pēc maisījuma lietošanas, pāris nedēļu laikā izsitumi tiešām samazinājās, un no pleciem PAZUDA PILNĪBĀ. Pagāja vairāk kā pusgads, un izsitumi nav atgriezušies. Esmu ārkārtīgi pateicīga dailyspoon💛

Kamile par maisījumu Ādai:

“Lietoju no rīta un patiešām jūtu, ka man ir enerģija visai dienai!”

Izlietoju savu pirmo maisījumu enerģijai. Un ko es varu pateikt? Pasūtīju vēl! Esmu pārtraukusi žāvāties dienas vidū, un ir pazudusi miegainības sajūta. Lietoju no rīta un patiešām jūtu, ka man ir enerģija visai dienai! Ļoti patīkami, ka maisījumu var lietot dažādos veidos, tāpēc patiešām neapnīk ne tas pats ēdiens, ne tā pati garša. Iesaku!

Austina par maisījumu Enerģijai:

“Kopējā ķermeņa labsajūta ir labāka, tāpēc, manuprāt, labāks ir arī emocionālais stāvoklis”

Tas ir kļuvis jau par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, kas man liek justies daudz “vieglāk”, cenšos dzert vairāk ūdens, kā arī vēlme pēc uzkodām ir ievērojami samazinājusies. Kopējā ķermeņa labsajūta ir labāka, tāpēc, manuprāt, labāks ir arī emocionālais stāvoklis. Vēl ļoti priecājos, ka, atklājot jūsu produkciju, atklāju arī ārkārtīgi interesantas jaunumu vēstules. Paldies, ka esat un radāt!

Kotryna par maisījumu Zarnu Traktam:

“Neesmu slimojusi visu sezonu un uzskatu, ka tas ir tikai pateicoties šim maisījumam”

Līdz ko uzgāju jūsu mājaslapu, uzreiz zināju, ka man ir nepieciešams maisījums (pati ļoti interesējos par superfoods/ micronutrients), tāpēc zināju, ka jūsu brends ir tieši man! Nu un tagad es neesmu slimojusi visu šo sezonu un uzskatu, ka tas ir tikai pateicoties šim maisījumam (jo es vienmēr slimoju ikreiz, kad mainās gada laiks). Tāpēc liels jums paldies!

Monika par maisījumu Imunitātei:

Easy to use
Viegli lietojams
Created by nutritionist
Uztura speciālista radīts
Only natural ingredients
Dabiskas sastāvdaļas
100% vegan
100% vegānisks
No added sugar
Bez pievienota cukura
No artificial additives
Bez mākslīgām piedevām
Gluten & Dairy Free
Nesatur lipekli un piena produktus

Kādas ir šo maisījumu īpašības?

Zarnu Traktam
Zarnu Traktam maisījums ir bagāts ar šķiedrvielām un kalciju, kas uztur normālas gremošanas funkcijas. Spānijas salvijas sēklas ir bagātas ar Omega 3 un šķiedrvielām, kas baro mūsu zarnu trakta mikrobiotu. Liofilizētie topinambūti ir prebiotiku avots, kas arī baro mikrobiotu. Spirulīna un ceilonas kanēlis stiprina mūsu zarnu trakta darbību, bet ingvers palīdz to aktivizēt.

Vairāk informācijas

Enerģijai

Enerģijas maisījuma pamatā ir augu olbaltumvielas, un pietiekams olbaltumvielu daudzums uzturā palīdz uzturēt enerģijas līmeni un sāta sajūtu, kā arī tas ir svarīgi audu ražošanai un atjaunošanai. Maisījums ir bagāts ar minerālvielām, kā, piemēram, dzelzi, kas mazina nogurumu un veicina kognitīvo funkciju uzturēšanu, un kāliju, kas palīdz atjaunot mūsu muskuļus pēc aktīvām darbībām. Maka un kakao dod mums enerģiju, un ceilonas kanēlis samazina vēlmi pēc cukura visas dienas garumā.

Vairāk informācijas

Skaistai ādai
Skaistai ādai maisījums ir bagāts ar antioksidantiem, kas aizsargā mūsu ādu no brīvajiem radikāļiem un oksidatīvā stresa. Sastāvdaļas, kā, piemēram, mellenes, būklenes, kurkuma, pazīstamas arī ar savu pretiekaisuma iedarbību uz mūsu ādu. Acerola pulveris ir īpaši bagāts ar C vitamīnu, kas veicina kalogēna veidošanos, un tas ir svarīgi ādas elastībai. Maisījums ir bagāts ar Omega 3 taukskābēm un šķiedrvielām, kas baro labās baktērijas mūsu zarnu traktā, un maisījumā esošais ceilonas kanēlis samazina vēlmi pēc cukura, kas bieži noved pie ādas problēmām.

Vairāk informācijas

Imunitātei
Imunitātei maisījumā esošais reiši sēņu pulveris un dzelzs aktivizē un stiprina mūsu imunitāti. Spēcīgi antioksidanti, kā, piemēram, ceilonas kanēlis, kurkuma un ingvers samazina oksidatīvā stresa ietekmi uz mūsu organismu. Minerālvielas, kā, piemēram, dzelzs, mazina nogurumu, un kalcijs palīdz uzturēt normālas gremošanas sistēmas funkcijas.

Vairāk informācijas

Kā lietot?

Maisījumiem ir dabīgs sastāvs, un tajos nav koncentrētas vienas sastāvdaļas daļas, tāpēc tos var izmantot kopā. Mēs iesakām regulāri lietot Ādas Mirdzuma un Zarnu Trakta Labsajūtas maisījumus. Enerģijas maisījumu ieteicams lietot pirms/ pēc treniņa, kad trūkst enerģijas vai, ja vēlaties kaut ko saldu. Imūnsistēmas maisījumu iesakām dzert dažas reizes nedēļā.

Iesakām nepārsniegt 2.5 ēdamkarotes kopējā maisījumu daudzuma dienā.

Ir noliktavā

Grozs
Jūsu grozs ir tukšs.