Skaistai ādai
Skaistai ādai
€19.80
20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Skaistai ādai

Šķiedrvielu, omega-3 un antioksidantu maisījums, kas veicina ādas mirdzumu no iekšpuses.

(9 klientu atsauksmes)

19.80

30 porcijas | 200 g iepakojums

Ir noliktavā

Par produktu

Mēs uzskatām, ka skaista āda sākas no iekšpuses, tāpēc esam izvēlējušies superpārtikas produktus, kas ir bagāti ar antioksidantiem, taukskābēm, C vitamīnu un veicina ādas mirdzumu no iekšpuses. Šī ogu un kanēļa kombinācija nodrošinās, lai jūsu āda dienas laikā tiek palutināta ar barojošām sastāvdaļām.

Ieguvumi

Maisījums ir bagāts ar tādiem antioksidantiem kā mellenes, brūklenes, ceilonas kanēlis un kurkuma, kas aizsargā mūsu ādu no brīvajiem radikāļiem un oksidatīvā stresa. Šīs sastāvdaļas ir pazīstamas arī ar savu pretiekaisuma iedarbību uz mūsu ādu. Acerola pulveris ir īpaši bagāts ar C vitamīnu, kas veicina kalogēna veidošanos, un tas ir svarīgi ādas elastībai. C vitamīns mazina arī nogurumu, kas dažreiz ir novērojams mūsu sejas ādā.

Maltas linsēklas ir bagātas ar Omega 3 taukskābēm un šķiedrvielām, kas baro labās baktērijas mūsu zarnu traktā, un maisījumā esošais ceilonas kanēlis samazina vēlmi pēc cukura, kas bieži noved pie ādas problēmām.

Kādus rezultātus varat sagaidīt?

Garantējam visaugstāko sastāvdaļu kvalitāti un naturopātiskā uztura speciālista zināšanas, radot šos produktus, taču mūsu mērķis ir būt atklātiem gan par iespējamiem maisījuma rezultātiem, gan par tā ierobežojumiem. Šī iemesla dēļ mēs uzsveram, ka maisījums ir papildu palīglīdzeklis, un, lai sasniegtu labākos rezultātus, ir svarīgi ņemt vērā visus faktorus, kas ietekmē mūsu ādu, kā, piemēram, uzturs, ārējā ādas kopšana un stress.

Sastāvs un uzturvērtība

Sastāvs: maltas linsēklas, liofilizēts ķirbju pulveris, ceilonas kanēlis, liofilizēts melleņu pulveris, kurkuma, liofilizēts brūkleņu pulveris, liofilizēts acerola pulveris.

(Iepakots telpā, kur iespējamas riekstu un selerijas pēdas).

Uzturvērtības tabula

Kā lietot?

Maisījumam ir kanēļa un ogu garša, tāpēc to ir viegli iekļaut ikdienas uzturā, pievienojot papildus garšu un bagātinot augļu kokteiļus, jogurtu, biezputru vai vienkārši sajaucot maisījumu ar ūdeni.

Iesakām lietot 2 tējkarotes (6-8 g) dienā.

Lieliski saskan ar maisījumu
Zarnu Traktam

Lutina zarnu trakta darbību, kas ir svarīgi mirdzošai ādai.

(7 klientu atsauksmes)

19.70

Ir noliktavā

Ietaupi izvēloties
Komplektu Mirdzumam

Sastāv no maisījumiem Zarnu Trakta Veselībai, Veselai Ādai un Enerģijai.

(9 klientu atsauksmes)

58.40 52.56-10%

Ir noliktavā

+5000 laimīgu klientu

Atsauksmes

Ko citi klienti saka par mūsu produktiem?

9 reviews for Skaistai ādai

 1. Kamile

  In fact, I have never had major skin problems, but there have been rashes on both the face and shoulders. After using the blend, in a couple of weeks the rashes on the face really decreased, and from the shoulders COMPLETELY DISAPPEARED. More than half a year has passed and rashes haven’t come back. I am extremely grateful to dailyspoon💛

 2. Raminta

  I am glad to have discovered the blend for Skin Glow, for many years I struggled not only with the emerging pimples on my back, but also with dermatitis in the arms area, which intensified even more with the constant use of disinfectant. Although I chose to use the blend precisely for acne and general skin strengthening, I was very pleasantly surprised when not only did I get the desired result, but at the same time the rashes on my hands disappeared.

 3. Juste

  First of all, I want to thank Radvile for what she creates. It is wonderful when you can help your health and support the Lithuanian brand. Everything is thought out to the smallest detail! I am happy to enrich my diet with a natural blend.

  I have been using the blend for Skin Glow for over 2 weeks, in combination with a complete diet and skin cosmetics, I have felt significant changes. The redness of the skin decreased, the acne significantly decreased and the skin became brighter.

  Thanks again for what you do, also, for very helpful communication on social networks.

  P.S. My favorite recipe is almond milk, half a banana and two teaspoons of this blend.

 4. Karolina

  A few weeks ago I bought this blend. I have problematic skin, but after a few weeks I have already seen positive changes, and my friends have noticed the changes.

 5. Benita

  My cousin suggested the blends because she knew I have skin problems. Now I feel the difference between before consumption and now. My skin is quite problematic, but all kinds of skin care products or even antibiotics helped for a short time. Now my skin has become less rashed, and with it, even redness has decreased. Although I use the blends for quite a short time the effect is obvious! I will recommend the blends to my friends 🙂

 6. Kotryna

  After starting to drink the blend every day, five days later I saw that my whole skin had just changed – no more red spots, no longer so sensitive. I realize that a lot of other things have contributed to that, but the fact is that without daily spoon blends, my skin would definitely not be what it is now. I am very, very happy and will definitely continue to buy them myself and advertise them to all people I know!

 7. Livija

  I am very happy with all the Daily Spoon blends! The effects appear after a few days and last for a long time (especially for Skin Glow). Each one offers different benefits, so I recommend buying them all, it will last for a long time! Great investment in your health 💛

 8. Agne

  I’ve always been looking for healthy food supplements on the market that would just enrich my daily diet, so I bought everything separately, for example, spirulina, maca, etc.… And I still did not know how to combine everything. And you hit it perfectly because you offered everything in one place, very good taste and nice communication. Good luck!

 9. Jurga

  I’m older, so I don’t really have acne or anything that needs to be improved, but I just bought it after reading the composition. Just very nutritious products in one place. It’s both great in terms of price and convenience!

Add a review

Jūsu e-pasta adrese netiks publicēta. Obligātie lauki ir atzīmēti kā *

(9 klientu atsauksmes)
Easy to use
Viegli lietojams
Created by nutritionist
Uztura speciālista radīts
Only natural ingredients
Dabiskas sastāvdaļas
100% vegan
100% vegānisks
No added sugar
Bez pievienota cukura
No artificial additives
Bez mākslīgām piedevām
Gluten & Dairy Free
Nesatur lipekli un piena produktus

Kā lietot?

Maisījumam ir kanēļa un ogu garša, tāpēc to ir viegli iekļaut ikdienas uzturā, pievienojot papildus garšu un bagātinot augļu kokteiļus, jogurtu, biezputru vai vienkārši sajaucot maisījumu ar ūdeni.

Ir noliktavā

-15%

Šo maisījumu atradīsiet komplektā Mirdzumam
Pasūtot komplektu Mirdzumam, kas sastāv no maisījumiem Ādai, Zarnu Traktam un Enerģijai, saņemsiet 80 superpārtikas porcijas par 10% lētāk. Maisījumus var lietot kopā un kombinēt atbilstoši savām vajadzībām.

58.40 52.56-10%

Ir noliktavā

  Grozs
  Jūsu grozs ir tukšs.