20200422 Daily Spoon 196 cropped scaled

Aktīvais komplekts

Sastāv no maisījumiem Zarnu Trakta Veselībai, Atjaunošanās pēc sporta un Enerģijai.

69.30 62.37-10%

85 porcijas

Ir noliktavā

Par produktu
Aktīvais komplekts palīdzēs parūpēties par zarnu traktu ar dabisku produktu palīdzību, sniegs enerģiju, papildinot jūsu dienas ar proteīniem un antioksidantiem, un palīdzēs ķermenim atgūties pēc fiziskām aktivitātēm ar augu izcelsmes proteīnu un adaptogēnu palīdzību.
Sastāvs
Atjaunošanās pēc sporta: zirņu proteīns, mandeļu proteīns, ķirbju sēklu proteīns, MCT kokosu eļļa, kordicepu sēnes, banāni, maka sakne, baobabi, reiši sēnes, ceratonija, acerolas ķirši.

Zarnu Traktam: Spānijas salvijas (čia) sēklas, liofilizēts topinambūra pulveris, spinātu pulveris, ingvera pulveris, spirulīna, ceilonas kanēlis.

Enerģijai: kaņepju sēklu olbaltumvielas, banānu pulveris, kakao pulveris, maka pulveris, ceilonas kanēlis.

(Iepakots telpā, kur iespējamas riekstu un selerijas daļiņas).

Kā lietot?

Maisījumu Zarnu Traktam iesakām lietot regulāri, Enerģijai – kad pietrūkst enerģijas vai, ja vēlaties kaut ko saldu, un maisījumu Atjaunošanās pēc sporta iesakām lietot pēc fiziskām aktivitātēm.
Iesakām nepārsniegt 2.5 ēdamkarotes kopējā maisījumu daudzuma dienā.

Vislabāk uzglabāt ledusskapī.

+30000
laimīgu
klientu

Atsauksmes

“Uzsākot lietot maisījumu, jau pēc pāris nedēļām izsitumi uz sejas tiešām samazinājās”

Patiesībā man nekad nav bijušas lielas ādas problēmas, taču ir bijuši izsitumi gan uz sejas, gan plecu apvidū, bet pēc maisījuma lietošanas, pāris nedēļu laikā izsitumi tiešām samazinājās, un no pleciem PAZUDA PILNĪBĀ. Pagāja vairāk kā pusgads, un izsitumi nav atgriezušies. Esmu ārkārtīgi pateicīga dailyspoon💛

Kamile par maisījumu Ādai:

“Lietoju no rīta un patiešām jūtu, ka man ir enerģija visai dienai!”

Izlietoju savu pirmo maisījumu enerģijai. Un ko es varu pateikt? Pasūtīju vēl! Esmu pārtraukusi žāvāties dienas vidū, un ir pazudusi miegainības sajūta. Lietoju no rīta un patiešām jūtu, ka man ir enerģija visai dienai! Ļoti patīkami, ka maisījumu var lietot dažādos veidos, tāpēc patiešām neapnīk ne tas pats ēdiens, ne tā pati garša. Iesaku!

Austina par maisījumu Enerģijai:

“Kopējā ķermeņa labsajūta ir labāka, tāpēc, manuprāt, labāks ir arī emocionālais stāvoklis”

Tas ir kļuvis jau par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu, kas man liek justies daudz “vieglāk”, cenšos dzert vairāk ūdens, kā arī vēlme pēc uzkodām ir ievērojami samazinājusies. Kopējā ķermeņa labsajūta ir labāka, tāpēc, manuprāt, labāks ir arī emocionālais stāvoklis. Vēl ļoti priecājos, ka, atklājot jūsu produkciju, atklāju arī ārkārtīgi interesantas jaunumu vēstules. Paldies, ka esat un radāt!

Kotryna par maisījumu Zarnu Traktam:

“Neesmu slimojusi visu sezonu un uzskatu, ka tas ir tikai pateicoties šim maisījumam”

Līdz ko uzgāju jūsu mājaslapu, uzreiz zināju, ka man ir nepieciešams maisījums (pati ļoti interesējos par superfoods/ micronutrients), tāpēc zināju, ka jūsu brends ir tieši man! Nu un tagad es neesmu slimojusi visu šo sezonu un uzskatu, ka tas ir tikai pateicoties šim maisījumam (jo es vienmēr slimoju ikreiz, kad mainās gada laiks). Tāpēc liels jums paldies!

Monika par maisījumu Imunitātei:

Easy to use
Viegli lietojams
Created by nutritionist
Uztura speciālista radīts
Only natural ingredients
Dabiskas sastāvdaļas
100% vegan
100% vegānisks
No added sugar
Bez pievienota cukura
No artificial additives
Bez mākslīgām piedevām
Gluten & Dairy Free
Nesatur lipekli un piena produktus

Kādas ir šo maisījumu īpašības?

Atjaunošanās pēc sporta

Vairāk nekā proteīni. Superēdiena formula radīta, lai palīdzētu ķermenim atgūties pēc intensīvām aktivitātēm un veicinātu muskuļu atjaunošanos ar dabisku sastāvdaļu palīdzību. 

Bieži redzam, ka sporta uztura bagātinātāju sastāvā ir 99% proteīni un atlikušo procentu veido saldinātāji. Bet, lai organisms atgūtos, tam nepieciešams kas vairāk. Šajā maisījumā salikām visu superēdiena čempionu līgu – trīs augu izcelsmes proteīnus, divas adaptogēnās sēnes un sešus dabiskus vitamīnu, minerālu un enerģijas avotus. Visas sastāvdaļas palīdz ķermenim atjaunoties pēc lielas slodzes aktivitātēm. Bez sintētiskas garšas un saldinātājiem. Tikai uzturvielām bagāts un saprotams sastāvs, kura sastāvdaļas izdosies izlasīt no pirmās reizes.

Vairāk informācijas

Zarnu traktam

Superēdiena maisījums, bagātīgs ar antioksidantiem, šķiedrvielām un minerāliem, labai zarnu trakta un gremošanas sistēmas darbībai.

Aptuveni 70% mūsu imunitātes slēpjas zarnu traktā, tāpēc ir īpaši svarīgi parūpēties par tā labsajūtu. Šis maisījums parūpēsies par jūsu zarnu traktu ar šķiedrvielu, omega 3 taukskābju, prebiotiķu un minerālu palīdzību. Maisījums iekrāsos jūsu kokteiļus spilgti zaļā krāsā un piešķirs tiem vieglu kanēļa pēcgaršu.

Vairāk informācijas

Enerģijas

Superēdiena maisījums, bagātīgs ar augu izcelsmes proteīniem, minerāliem un maka sakni, lai aprūpētu organismu ar enerģiju. 

Lai nepietrūktu enerģijas aktīvas dienas gaitā, ir svarīgi to nodrošināt ar proteīniem, minerāliem, antioksidantiem un enerģiju veicinošiem produktiem. Šis maisījuma ne tikai palīdzēs samazināt nogurumu, bet arī piešķirs jaunu garšu jūsu jogurtiem, putrām vai vienkārši glāzei piena.

Vairāk informācijas

Kā lietot?

Maisījumi ir dabiski veidoti un nesatur vienas sastāvdaļas koncentrētas porcijas, tāpēc tos var lietot kopā.

Mēs iesakām regulāri lietot Zarnu Traktam maisījumu, savukārt Enerģijai maisījumu ieteicams lietot tad, kad jums trūkst enerģijas vai vēlaties ko saldu. Atjaunošanās pēc sporta mēs iesakām dzert pēc fiziskām aktivitātēm. 

Ir noliktavā

Grozs
Jūsu grozs ir tukšs.